Organizmui naudinga pusryčių idėja!
Sveiki grūdai!
Paragauk!
Įvairiagrūdžiai žiedeliai su kokosų nektaru
„Natur life Multigrain rings“ – tai įvairiagrūdžiai žiedeliai, kuriuose įprastinis rafinuotas cukrus pakeistas kokosų žiedų nektaro cukrumi. Šis nektaras rankiniu būdu renkamas nuo kelių metrų aukštyje esančių palmių žiedų, o surinkus ir lengvai kaitinant, neapdorojus jokiomis cheminėmis medžiagomis, pavirstantis į aromatingą kokosų cukrų. Kokosų žiedų nektaro cukrus pasižymi tuo kad jis yra natūralus kalcio šaltinis, kuris puikiai praturtina šį gaminį natūraliu būdu. „Natur life Multigrain rings“ žiedeliai yra pagaminti iš penkių grūdų miltų: visadalių miežių, avižų, kukurūzų, visadalių kviečių ir ryžių. Šiame produkte cukraus kiekis vienoje porcijoje (30g) yra 5,4g, o skaidulinių medžiagų kiekis – 1,5g. Žinoma, kad skaidulos gerina virškinimą, neleidžia kauptis riebalams, mažina cholesterolio koncentraciją kraujyje, todėl tai ne tik gardus, bet ir vertingas užkandis kiekvienam.
Organizmui naudinga pusryčių idėja!
Sveiki grūdai!
Paragauk!
SĖLENŲ LAZDELĖS
„Natur life Bran sticks“– tai sėlenų lazdelės, pagamintos iš pilno grūdo kviečių ir avižų miltų, praturtintos maistingomis sėlenomis. Jose ypač gausu skaidulinių medžiagų, kurių vartojimas yra esminis sveikos ir racionalios mitybos principas. Skaidulos ypač reikalingos virškinimo sistemai, o išbrinkintos, dėl lėtai pasisavinamų angliavandenių, suteikia sotumo jausmą net vartojant nedidelį jų kiekį. Vienoje porcijoje (30g) „Natural life Bran sticks“ yra tik 4,4g cukraus ir 7,2g skaidulinių medžiagų, kai tuo tarpu per dieną suaugusiajam jų rekomenduojama suvartoti 20-30g. Todėl tai kokybiškas užkandis ir vaikų, ir suaugusiųjų dienos pradžiai.
Organizmui naudinga pusryčių idėja!
Sveiki grūdai!
Paragauk!
AVIŽINIAI ŽIEDELIAI
„Natur life Oat rings“ – tai žiedeliai, pagaminti iš viso grūdo dalių avižinių miltų (40%) viso grūdo dalių kviečių ir miežių miltų, bei kukurūzų, ryžių miltų. Viso grūdo dalių miltai sudaro net 70% visų produkto žaliavų, yra malami iš sveikų grūdų nepašalinus grūdo apvalkalo (sėlenų bei gemalų). Žinoma, kad visadalių grūdų miltai yra maistinių medžiagų, biologiškai aktyvių junginių ir skaidulinių medžiagų kompleksas, pasižymintis teigiamu poveikiu organizmui. Skaidulinės medžiagos, esančios viso grūdo miltuose, laikomos puikia širdies ir kraujagyslių ligų, diabeto, virškinamojo trakto ligų, svorio sutrikimų ir kitų negalavimų prevencine priemone. „Natur life Oat rings“ žiedeliuose vienoje porcijoje (30g) gausu skaidulų (2,4g) ir tik 5g cukraus (mažiau nei įprastuose pusryčių dribsniuose). Tai puikus pasirinkimas ieškantiems organizmui naudingų pusryčių idėjų.
SVARBA
Visaverčiai pusryčiai yra protinės ir fizinės energijos šaltinis geros dienos pradžiai – jie suteikia energijos pagrindą, kuriuo žmogus pradeda savo dieną. Nepavalgius pusryčių galimas energijos trūkumas, suirzimas, persivalgymas dienos eigoje, didinantis antsvorio riziką. 2011 m. Didžiojoje Britanijoje buvo atliktas tyrimas, kuriuo siekta išsiaiškinti pusryčių įtaką tolimesnei mūsų dienos sėkmei. Tyrimo duomenys parodė, kad žmonės, valgantys pusryčius (62 proc. tyrimo dalyvių pusryčiams rinkosi grūdinius patiekalus), jaučia mažiau įtampos, rečiau patiria nelaimingus atsitikimus ir sveikatos sutrikimus darbe. Tiriant vaikus ir paauglius nustatyta, jog pusryčių valgymas susijęs su geresne atmintimi, aukštesniais rezultatais bei geresne nuotaika. Specialistai pataria pusryčiauti – svarbu, kad pusryčiai būtų maistingi ir suteiktų energijos visai dienai. Anot jų, su pusryčiais turėtume gauti apie ketvirtadalį skaidulinių medžiagų paros normos. Todėl sausi „Natur Life“ pusryčiai su viso grūdo dalių miltais yra kokybiškas pasirinkimas. „Natur life“ produktų linijos gaminiai yra ruošiami iš pažangiomis technologijomis įvairiai apdorojamų visadalių grūdų miltų – taip miltuose išsaugomos vertingiausios grūdų savybės ir maistinės medžiagos.